Piękne ciało na urlopie – jak to osiągnąć?

Atrakcyjny wygląd ciała to efekt odpowiedniej pielęgnacji i dbałości o kondycję nie tylko skóry, lecz także całego organizmu. Warto więc zatroszczyć się zarówno o zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, jak i wykonanie profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z nich jest laserowe usuwanie owłosienia, które jest pierwszym krokiem w kierunku uzyskania idealnej prezencji. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem nadmiernego owłosienia. Nowoczesna epilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się tego nieestetycznego kłopotu. Walory pięknego ciała są szczególnie istotne na przykład w czasie urlopu, podczas wyjścia na plażę czy basen, czyli w momentach publicznej ekspozycji pełnej sylwetki. Dzięki temu, że wyglądamy korzystnie, czujemy się komfortowo również w tego typu sytuacjach, dlatego tak ważne jest należyte przygotowanie się do odpoczynku. Dobrze zatem wiedzieć, jakie środki są do tego celu najbardziej przydatne!

Laserowe usuwanie owłosienia – pomoc w osiągnięciu ideału

Choć istnieje kilka rodzajów pozbycia się niechcianego owłosienia, takich jak chociażby golenie czy depilacja woskiem, niestety nie pozwalają one na stałe pozbyć się tego uciążliwego problemu. Włosy na nogach, twarzy, bikini czy pod pachami wymagają czasem usunięcia włosów inną, bardziej trwałą metodą, jaką jest epilacja laserowa. Obecnie laserowe usuwanie owłosienia to najnowocześniejszy sposób na rozwiązanie kłopotów, związanych również z nadmiernym owłosieniem, na co zwracają uwagę specjaliści z Bieńkowscy Clinic z Bydgoszczy i Częstochowy. Nowoczesny sprzęt precyzyjnie oddziaływuje na cebulkę włosa, co z kolei powoduje zniszczenie jego macierzy. To dlatego po zabiegu owłosienie jest bardzo osłabione i praktycznie nie pojawia się ponownie.

Depilacja bikini – podstawa zadbanego ciała

Wyprawy na plażę, basen czy wizyty w aquaparku wymagają starannego, wcześniejszego przygotowania się. Zadbane ciało to przede wszystkim gładka skóra, wolna od wyprysków czy popękanych naczynek. Z tego powodu dobrze zatroszczyć się o skórę w odpowiedni sposób. Niestety, golenie ciała za pomocą maszynek najczęściej podrażnia i przyczynia się do zapalenia mieszków włosowych. Tradycyjna depilacja woskiem czy mechaniczna jest z kolei bolesna i wymaga regularnych powtórzeń. Warto więc skorzystać z laserowego usuwania owłosienia, które podgrzewa skórę do temperatury około 70 stopni Celsjusza i w ten sposób niszczy niechciane owłosienie naprawdę skutecznie oraz bezpiecznie.

Gładka skóra bez niedoskonałości – zwiększona pewność siebie

Wszelkie niedoskonałości skóry odbierają nam pewność siebie i powodują, że nie czujemy się swobodnie, zwłaszcza w otoczeniu nieznanych nam osób. Zdarza się również, że mankamenty urody utrudniają relacje interpersonalne i wpływają na wycofanie się społeczne. Jeśli więc niepokoisz się o stan swojej skóry, dobrze zgłosić się do specjalisty medycyny estetycznej, który zdiagnozuje rodzaj Twojego problemu i pomoże Ci w jego szybkiej redukcji. Czasem wystarczy jedynie laserowe usuwanie owłosienia, żeby ciało prezentowało się idealnie. Jednak bywa i tak, że powodem kompleksów są nieestetyczne ślady po trądziku czy zmarszczki. W takim wypadku lekarz może zastosować innowacyjne środki do usuwania blizn albo liftingu twarzy, takie jak na przykład laser pikosekundowy Enlighten Triplex.

Seksowne ciało na urlopie – cel do osiągnięcia

Niezależnie od wyglądu Twojej sylwetki, a także stanu cery, pamiętaj, że praktycznie wszystkie mankamenty urody są możliwe do wyleczenia. Profesjonalne gabinety medycyny estetycznej posiadają szereg innowacyjnych metod, które pozwalają nie tylko na laserowe usuwanie owłosienia, lecz także usuwanie blizn, przebarwień, popękanych naczynek, brodawek czy małoinwazyjny lifting twarzy. Wiedza lekarzy w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, wykorzystywanych przez nich urządzeń, pozwalają uzyskać spektakularne efekty w terapiach różnorodności defektów.

Kliknij, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o: nadmiernym owłosieniu i epilacji laserowej w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie.

Może Ci się również spodoba