Niewidoczny aparat dla widocznych zmian. Poznaj moc Incognito!

Zęby możemy prostować, zgryz korygować. Ortodoncja daje nam nieograniczone wręcz możliwości. Oczywiście, decydując się na aparat ortodontyczny, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, przede wszystkim jednak wadę i jej stopień zaawansowania. To wszystko omówione zostanie podczas konsultacji u ortodonty. Warto jednak wiedzieć, że dla osób, którym bardzo zależy na estetyce, stworzono aparat Incognito, którego nie widać! Nie wszyscy są w stanie zdecydować się na widoczny, nałożony na zewnętrznej stronie zębów, aparat. Ale bez obaw, istnieje także rodzaj aparatu, który zostaje zamocowany na wewnętrznej stronie zębów, co oznacza, że jest po prostu niezwykle dyskretny. Nikt nie musi wiedzieć, że nosicie aparat! To właśnie rewelacyjny Incognito!

Śmiej się śmiało!

Uśmiechając się, nie musimy pokazywać zębów uzbrojonych w aparat. Możemy go ukryć po drugiej stronie. Tam, nie wadząc nikomu, aparat będzie spełniał swoje zadanie korekcji zgryzu. Incognito może zostać zastosowany przy najbardziej złożonej wadzie zgryzu, u każdej osoby, która ma uzębienie stałe. Jego niezwykłość polega także na idealnym dopasowaniu do budowy i kształtu zęba każdego pacjenta. To naprawdę ekskluzywny aparat, z którego ucieszą się osoby o nieprzeciętnych wymaganiach estetycznych. Incognito wykonany jest ze złota z dodatkiem śladowych ilości innych pierwiastków, dlatego problem alergii zostaje sprowadzony niemal do zera. To nie tylko niewidoczny aparat, lecz także wykonany z niezwykłą precyzją, dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta. Przy projektowaniu aparatu zastosowano zaawansowaną technikę komputerową.

Aparat językowy, co to takiego?

Aparat umieszczony po wewnętrznej stronie zębów nazywany jest także językowym lub lingwalnym. Cechą charakterystyczną aparatu jest montowanie zamków do językowej powierzchni zęba, co czyni go całkowicie niewidocznym dla innych. Ponieważ zamki te klejone są w pobliżu centrum oporu, siła, która będzie działała na ząb, będzie efektywniejsza, dlatego czas leczenia ulegnie skróceniu. Aparaty tego typu dają czasem krótkie efekty uboczne, którymi są problemy z wymową, seplenienie i delikatne uczucie dyskomfortu, które mija jednak po kilku dniach. Zamki do aparatów lingwalnych są projektowane i produkowane specjalnie dla każdego pacjenta.

Incognito, Incognito Lite – dyskretna pomoc aparatów lingwalnych

Aparaty lingwalne są projektowane indywidualnie dla każdego pacjenta, a efekty leczenia można zobaczyć jeszcze przed założeniem, jako wizualizację 3D. Dwa najważniejsze rodzaje aparatów językowych to Incognito i Incognito Lite. Pierwszy z nich zakładany jest w przypadku poważniejszej wady zgryzu. Zamki przygotowywane są tak, aby idealnie przylegały do zębów pacjenta, są również płaskie, co zwiększa komfort podczas noszenia aparatu. Zamki odlewane są ze stopu złota i irydu, co sprawia, że są całkowicie biokompatybilne, a więc bezpieczne w użytkowaniu. Do wykonanych zamków montowane są łuki, jak w tradycyjnych aparatach ortodontycznych. Odmiana Incognito Lite służy korygowaniu mniejszych wad. Polega na założeniu kilku zamków na szczękę lub żuchwę. Specjaliści z warszawskiej ORTOFAN Clinic tłumaczą, że założenie aparatu lingwalnego jest znacznie trudniejsze niż aparatu tradycyjnego, wymaga niezwykłej precyzji i doświadczenia. Warto oddawać się zatem w ręce profesjonalistów, którzy pracują z aparatami Incognito nie od dziś.

Jeśli chcesz prostować zęby w sposób niewidoczny dla innych, a przy tym osiągać doskonałe efekty w krótszym czasie, sprawdź alternatywę, jaką są aparaty językowe. Zadzwoń lub przyjdź i porozmawiaj ze specjalistą: www.klinikaortofan.pl

 

Może Ci się również spodoba