Laserowe usuwanie naczynek i innych zmian naczyniowych. Poznaj najlepszy laser i najlepszych specjalistów!

Popękane naczynka na twarzy to bardzo duży problem natury estetycznej, z którym mają do czynienia zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To jednocześnie problem, z którym nie do końca radzą sobe preparaty kosmetyczne. Obecnie najskuteczniejszym sposobem na naczynka jest ich laserowe usuwanie. Dodatkowo, wybrane kliniki medycyny estetycznej, tak jak Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie, dysponują najnowocześniejszym laserem do usuwania zmian naczyniowych, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Na czym polega i jakie rezultaty jest w stanie przynieść laser Cutera Excel V?

Laserowe zamykanie naczynek – laser Cutera Excel V

Wszechstronność i moc lasera Cutera Excel V w połączeniu z innowacyjną technologią podwójnej fali sprawia, że to dziś najlepsze na rynku urządzenie służące do terapii wszelkich schorzeń o podłożu naczyniowym czy barwnikowym. Warto zaznaczyć, że laser Cutera Excel V sprawdza się nie tylko przy laserowym usuwaniu naczynek na twarzy, lecz także teleangiektazji skóry ciała, żylaków kończyn dolnych, naczyniaków płaskich, rumienia, zaczerwienienia rozproszonego, przebarwień, blizn czy brodawek wirusowych. Jest to zatem urządzenie stworzone specjalnie z myślą o usuwaniu najtrudniejszych zmian zlokalizowanych na delikatnej skórze twarzy i ciała.

W jaki sposób odbywa się zamykanie naczynek laserem?

Promieniowanie emitowane przez laser Cutera Excel V pochłaniane jest przez barwnik krwi (hemoglobinę), co w następnej kolejności prowadzi do fotokoagulacji krwi i uszkodzenia naczyń, które w wyniku przeprowadzonego zabiegu rozpoczynają proces włóknienia i samoistnej absorpcji. Zabieg przy pomocy urządzenia Cutera Excel V pozwala na całkowite zniknięcie nieestetycznych naczynek, a tym samym przywrócenie skórze jednolitego kolorytu. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę, że dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów konieczne może okazać się przeprowadzenie kilku sesji zabiegowych, niemniej pierwsze efekty będą widoczne już po pierwszej przeprowadzonej terapii.

Zalety laserowego usuwania naczynek Cutera Excel V

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie podkreślają, że laserowe usuwanie naczynek przy pomocy urządzenia Cutera Excel V pozwala na skuteczne, bezpieczne i niemal bezbolesne leczenie tych problemów skórnych, które do tej pory uważane były za wyjątkowo problematyczne. Dużą zaletą lasera Cutera Excel V jest również brak narażania pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Zabieg nie pozostawia na skórze blizn, które stanowiły problem dla wielu starszych systemów laserowych. Efekty terapii przeprowadzonej przy pomocy lasera naczyniowego są trwałe, jednak musimy wziąć pod uwagę, że laser nie jest w stanie zminimalizować skłonności naszej skóry do powstawania nowych zmian naczyniowych.

Zabieg laserowego zamykania naczynek jest ponadto procedurą bardzo krótką – trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut, co jest uzależnione od wielkości i rodzaju naszych zmian. Podczas zabiegu specjaliści stosują specjalny system chłodzący, co ma na celu zminimalizowanie wszelkich odczuć bólowych i uniknięcie konieczności zastosowania wcześniejszego znieczulenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat laserowego usuwania naczynek? Poznaj szczegóły procedury zabiegowej oraz cenę terapii na stronie https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/laser-cutera-excel-v-1064nm-naczynka-naczyniaki-zylaki/. Umów się na zabieg zamykania naczynek u doświadczonych ekspertów korzystających od wielu lat z zaawansowanych terapii leczniczych, w celu zapewnienia pacjentom jak najbardziej optymalnych rezultatów i najwyższego bezpieczeństwa.

Może Ci się również spodoba