Koloryzacja, która dba o włosy

Twoje włosy wymagają koloryzacji, ale obawiasz się o ich kondycję? Po okresie letnim włosy zwykle wymagają szczególnego traktowania. Wyjazdy wakacyjne to dla nich bardzo trudny czas. Intensywne słońce, słona woda czy piach,  to czynniki, które sprzyjają ich wysuszeniu i uwrażliwieniu. Jeśli zauważyłaś, że po powrocie z urlopu stan włosów pogorszył się, ten tekst jest dla ciebie. Styliści włosów poradzą Ci jak przywrócić im zdrowy wygląd.

Jak dbać o włosy?

Pamiętaj, że podstawą jest stosowanie kosmetyków zawierających dużą dawkę składników regenerujących i nawilżających. Fryzjerzy polecają także podcięcie końcówek, co pozwoli przywrócić fryzurze odpowiedni kształt i nadać włosom sprężystość. W tym czasie zaleca się również rezygnację z agresywnych zabiegów fryzjerskich i stylizacyjnych. Zrezygnuj z używania prostownicy czy lokówki do włosów. Zamiast tradycyjnej koloryzacji wypróbuj farby, które nie zawierają w swoim składzie amoniaku, a ich dodatkowe składniki aktywne odżywiają i regenerują włókno włosa. Eksperci z laboratoriów L’Oreal polecają koloryzację Inoa Professionnel na bazie olejków. Farba nie tylko pozwala uzyskać spektakularny efekt, ale także jest bezpieczna dla włosów.

Inoa Proffessionel – wielowymiarowe działanie

Inoa Proffessionel L’Oreal Expert to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku. Pokrywa 100% siwych włosów, efekt koloryzacji utrzymuje się 6 tygodni. Innowacyjny skład farby pozwala utrzymać naturalny poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa. Olejki w niej zawarte chronią strukturę włosa zachowując jego nawilżenie i elastyczność. Włosy stają się bardziej miękkie i elastyczne niż przed farbowaniem. Dzięki specjalnie dobranej palecie kolorów, linia daje nieograniczone możliwości koloryzacji.

Efekty:

– koloryzacja utrzymująca się 6 tygodni,

– pokrycie 100% siwych włosów,

– ochrona włókna włosa,

– spektakularny połysk,

– wygładzone pasma,

– odżywienie włosów.

Wybierz bezpieczną koloryzację bez amoniaku

Amoniak jest substancją silnie oddziałującą na włókno włosa. Stosowany w farbach otwiera jego zewnętrzną osłonkę pozbawiając go naturalnej ochrony. Substancja ta przenikając do wnętrza włosa usuwa jego naturalny kolor i zastępuje go sztucznym pigmentem. Proces ten jest nieodwracalny, a włosy z każda koloryzacją stają się coraz bardziej suche i podatne na uszkodzenia. Dodatkowo amoniak może wpływać drażniąco na skórę głowy, co ma szczególne znaczenie w przypadku alergików i osób o wrażliwej skórze.

Zalety Inoa Proffesionnel L’Oreal:

– ograniczenie suchości i łamliwości włosów,

– komfort skóry głowy,

– bogata paleta kolorów.

Inoa Proffessionel od L’Oreal, to propozycja dla osób, które szukają sposobu na bezpieczną koloryzację włosów. Efekt farbowania utrzymuje się do 6 tygodni, pokrywa 100% siwych włosów. Odżywczy skład preparatu, którego bazą są olejki, zapewnia ochronę i odpowiednie nawilżenie włókna włosa. Farba jest szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych, ale jej właściwości pielęgnujące docenią także posiadaczki zdrowych włosów. Jeśli masz pytania dotyczące koloryzacji, specjaliści z Salon Expert chętnie na wszystkie odpowiedzą. Nie czekaj, umów się na spotkanie już dziś!

Może Ci się również spodoba