Jak zatrzymać upływ czasu, czyli co potrafi Ultraformer III?

Do niedawna oznaki starzenia nie były możliwe do zredukowania bez użycia skalpela. W czasie ostatnich kilkudziesięciu lat naukowcy pracowali nad urządzeniami, które pozwoliłyby na zmianę tej sytuacji. Dzięki temu obecnie medycyna estetyczna posiada szereg nieinwazyjnych metod, które przyczyniają się do spektakularnej metamorfozy wyglądu, bez blizn i długiego okresu rekonwalescencji. Czy aktualnie jest jednak szansa na ujędrnienie nie tylko twarzy, lecz także całego ciała w krótkim czasie? Tak, otóż taką możliwość daje między innymi Ultraformer III, czyli sprzęt oparty na technologii HIFU. Jak wygląda zabieg i co warto o nim wiedzieć?

Ultraformer III – jak wygląda zabieg i czego należy się spodziewać po jego wykonaniu?

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Ultraformer III polega na wielokrotnym przykładaniu przetwornika do wybranych miejsc ciała. Sprzęt podgrzewa tkankę na różnych głębokościach, w zależności od rodzaju niedoskonałości: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm oraz 9 mm. Ultraformer III posługuje się wspomnianą już technologią HIFU, polegającą na wykorzystaniu zogniskowanej fali ultradźwiękowej, dzięki której skóra, tłuszcz i mięśnie zostają selektywnie podgrzane, dochodzi do mikrouszkodzeń, czego konsekwencją jest wytworzenie nowego kolagenu. Jak informują specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm, pierwsze efekty w postaci odmłodzenia widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu, jednak intensyfikują się w pełni po 2-3 miesiącach i są widoczne przez okres około dwóch lat. W tym czasie można liczyć na spektakularny lifting twarzy oraz ciała.

Cofnięcie widocznych oznak starzenia jest możliwe

Często wydaje nam się, że są rzeczy, których cofnąć się nie da. Oczywiście, wielu sytuacji, które nas spotykają, nie da się uniknąć, nie zawsze na wszystko mamy wpływ. Jednak w największym stopniu to właśnie od nas zależy, jak wygląda nasza codzienność. To jak reagujemy na poszczególne zjawiska życiowe jest z pewnością wyłącznie naszym udziałem. Wtedy kiedy pojawiają się na twarzy zmarszczki, a ciało nie jest już jędrne, warto zastosować Ultraformer III w celu poprawy wyglądu i cofnięcia oznak starzenia. Urządzenie wpływa na odmłodzenie, polepszenie kolorytu skóry, konturowanie twarzy, a także modelowanie sylwetki.

Wypłyń na głębię możliwości współczesnej medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna posiada wiele rodzajów urządzeń, które skutecznie i nieinwazyjnie redukują zmarszczki oraz ujędrniają ciało, takich jak wspomniany Ultraformer III, ICOONE Laser, Needle Shaping czy Plexr. Jest zatem spory wybór środków, które w błyskawicznym tempie mogą przyczynić się do znacznej poprawy aparycji. Co istotne, odmłodzenie i ujędrnianie tego rodzaju metodami nie wiąże się z długookresowym dochodzeniem do zdrowia, a do pełnej aktywności życiowej można wrócić niezwykle szybko.

Strach przed zmianami nie powinien nikogo blokować

Czasem zdarza się, że czujemy strach przed zmianami, zwłaszcza jeśli dotyczą wyglądu twarzy i ciała. Jednak w wypadku tego rodzaju nowoczesnych i bezpiecznych metod redukcji oznak starzenia, jak Ultraformer III, z pewnością nie należy się bać. To bezpieczne i skuteczne rozwiązanie, które może przyczynić się do poprawy prezencji i zarazem jakości życia. Wygładzone zmarszczki, lifting i ujędrnianie ciała, które można uzyskać za pomocą zogniskowanych fal ultradźwiękowych HIFU, w rezultacie mają wpływ na polepszenie naszego samopoczucia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu urządzeniem Ultraformer III, zajrzyj na stronę http://artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/ultraformer-iii/

Może Ci się również spodoba