Jak stracić 25% tłuszczu w 25 minut? Zobacz, jak schudnąć bez wysiłku i wyrzeczeń!

Jak szybko i skutecznie schudnąć? To pytanie zadaje sobie codziennie mnóstwo kobiet. Szybkie i widoczne efekty wyszczuplenia nie zawsze jesteśmy w stanie osiągnąć przy pomocy samej diety i ćwiczeń. Na szczęście istnieją jeszcze nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które w łatwy i szybki sposób pomogą nam w utracie zbędnych kilogramów. Do takich zabiegów możemy zaliczyć m.in. terapię laserową SculpSure dostępną w warszawskiej Klinice Miracki. Podpowiadamy, na czym polega i jakich efektów możemy się po niej spodziewać!

Jak skutecznie i szybko schudnąć? SculpSure hitem wśród zabiegów wyszczuplających

SculpSure jest zabiegiem nieinwazyjnego, laserowego usuwania tłuszczu z najkrótszą z możliwych procedurą zabiegową – urządzenie to pozwala w 25 minut skutecznie rozbić komórki tłuszczowe w danym obszarze ciała odpowiadające za dysproporcje w naszej sylwetce. Bardzo ważne jest jednak to, że podczas procesu uszkadzania komórek tłuszczowych nie jest naruszana zewnętrzna warstwa skóry, dzięki czemu zabieg jest dla pacjenta bezpieczny i nie naraża go na długi oraz uciążliwy okres rekonwalescencji. Specjaliści z Kliniki Miracki, którzy specjalizują się w wykonywaniu zabiegów laserowych i modelujących sylwetkę, przyznają, że SculpSure jest prawdziwym hitem wśród wszelkich zabiegów redukujących zbędną tkankę tłuszczową.

Jak na ciało działa zabieg SculpSure?

Mówiąc najprościej: zabieg SculpSure działa na ciało niczym skalpel wykorzystywany przy tradycyjnych zabiegach liposukcji, jednak bez potrzeby nacinania skóry, a także ryzyka blizn i długiego okresu rekonwalescencji. Do zabiegu wykorzystywany jest laser diodowy o długości fali 1060 nm, który podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tzw. padów). Każdy z 4 dołączonych do urządzenia aplikatorów może ogrzewać powierzchnię 24cm2, co przy zastosowaniu aż 4 padów znacząco zwiększa leczoną powierzchnię oraz możliwości lekarza w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc na ciele. Dzięki specyficznemu powinowactwu długości fali do tkanki tłuszczowej w skórze rozgrzanej do 3 cm trwałemu uszkodzeniu ulegają komórki tłuszczowe, powodując widoczne wysmuklenie sylwetki.

Zabieg wyszczuplający SculpSure – efekty

Efekty zabiegu pojawiają się stopniowo – pierwsze rezultaty będziemy mogli zaobserwować już kilkanaście dni od zakończenia procedury zabiegowej, zaś pełen efekt po upływie ok. 2-3 miesięcy. Rezultaty zabiegu są długotrwałe i pozwolą nam cieszyć się z nowego wyglądu ciała przez wiele lat.

Dla kogo wyszczuplanie w gabinecie medycyny estetycznej?

Zabieg SculpSure będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień zmagają się z miejscową otyłością na brzuchu, udach, boczkach, pośladkach, ramionach czy nawet kolanach. Laser doprowadzi do wyraźnego wyszczuplenia tych rejonów ciała, które są wyjątkowo oporne na tradycyjne odchudzanie dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Czy to jednak oznacza, że zabieg zwalnia nas z prowadzenia zdrowego stylu życia? Nic bardziej mylnego. Po zabiegu nadal niezbędne będzie trzymanie się zasad zdrowego żywienia, aby tłuszcz nie zaczął odkładać się w innych obszarach ciała.

Kliknij, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat: SculpSure i zobaczyć zdjęcia efektów zabiegu u pacjentów z warszawskiej Kliniki Miracki. 

 

Może Ci się również spodoba