Depilacja laserowa jasnych włosów – nowy laser Motus AX

Lasery do depilacji dostępne na rynku są niezwykle skuteczne i pomagają pozbyć się niechcianych włosów na ciele. Wiele kobiet i mężczyzn zamiast wosku czy maszynek do golenia wybiera właśnie sposób epilacji, czyli trwałego usunięcia owłosienia. Niestety, nie wszyscy mogą z tej metody korzystać. Zabieg z użyciem lasera niektórym może sprawić sporo bólu, inni też mają zbyt jasne włosy, aby udało się je trwale usunąć. Teraz jednak na rynku pojawił się laser Motus AX, który problemy te może rozwiązać.

Depilacja laserem Motus AX – czym różni się od innych?

Urządzenie Motus AX jest najnowocześniejszym na rynku laserem aleksandrytowym o wiązce światła  755 nm. W przeciwieństwie do innych laserów, ten jest polecany do epilacji włosów jasnych i cienkich – czyli takich, na które inne lasery działały słabo. Nie tylko osoby, które dotychczas nie widziały zadowalających efektów z zabiegów laserowych mogą skorzystać z tego innowacyjnego urządzenia – epilacja nim jest praktycznie bezbolesna, wobec tego sprawdzi się także w przypadku tych, którzy mają niski próg bólu.
Należy podkreślić, że można nim wykonywać zabiegi nie tylko na nogi, bikini, ręce, brzuch czy plecy, lecz także na twarz – do takich partii ciała jak wąsik, broda czy policzki używa się osobnego urządzenia, które pozbywa się nawet jasnych włosków.

Dlaczego zdecydować się na depilację laserową Motus AX?

Jeżeli masz jasne i cienkie włosy, których chciałabyś się pozbyć, warto skorzystać z tej najnowszej technologii. Urządzenie to cechuje się:

Bezpieczeństwem – laser Motus AX jest całkowicie bezpieczny dla skóry, dzięki małej długości impulsu, wysokiej mocy maksymalnej oraz wysokiej absorbcji melaniny. Głowica posiada dodatkowy system chłodzenia, który neutralizuje możliwe odczuwanie bólu. Należy pamiętać, że aby zabieg był całkowicie bezpieczny przed wykonaniem go kosmetolog powinien ocenić nasz fototyp i charakterystykę włosa.

Skutecznością – jeżeli wcześniejsze sesje laserowe były niewystarczające laser Motus AX powinien sprawdzić się w nawet najtrudniejszych przypadkach. Laser aleksandrytowy wyróżnia się wysoką absorpcją energii przez chromofory melaniny – o 25 % większą niż laser diodowy. Ponadto jest niezwykle skuteczny: zazwyczaj wystarczają 4 zabiegi w odstępach 4 tygodni (to jednak uzależnione jest od pacjenta!)

Przeciwwskazania do zabiegu Motus AX:

  • ciąża, karmienie piersią,
  • świeża opalenizna,
  • epilepsja,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
  • cukrzyca,
  • łuszczyca, bielactwo,
  • rozrusznik serca,
  • bliznowce,
  • leki, antybiotyki, zioła fotouczulające.

Zabieg epilacji laserem Motus AX sprawdzi się w przypadku osób, które dotychczas nie mogły cieszyć się gładką i piękną skórą – chociażby ze względu na ból czy zbyt jasne włosy – odpowiadają na nasze pytanie pracownicy gabinetu BeautySkin w Warszawie.
Lato wciąż w pełni – jeszcze możesz cieszyć się gładkością swojego ciała i nareszcie zrezygnować z uciążliwych maszynek do golenia, czy depilacji woskiem, które bardzo często podrażniają skórę lub mogą powodować wrastanie włosków. Sprawdź zabieg depilacji laserem Motus AX!

Może Ci się również spodoba