Bardzo jasna karnacja: jakie kosmetyki stosować, by makijaż wyglądał naturalnie?

Jednym z głównych problemów kobiet z bladą cerą jest trudność w doborze kosmetyków do makijażu twarzy. Mimo że na rynku kosmetycznym mamy dostęp do wielu rozmaitych marek czy też gam produktów, to nie lada wyzwaniem jest znaleźć taki kosmetyk, dzięki któremu makijaż twarzy będzie wyglądał naturalnie. Jeśli ty również masz jasną karnację, zapoznaj się z jasnym kremem BB Garnier, stworzonym specjalnie dla pań z bladą cerą!

Makijaż twarzy o jasnej karnacji – sprawa trudna czy niewykonalna?

Blada cera nie jest problemem, który utrudnia wykonanie naturalnego i estetycznego makijażu twarzy. Kłopotem jest fakt, że tak ciężko jest znaleźć kosmetyki do makijażu w odcieniu zbliżonym do jasnej karnacji. Mowa tutaj zarówno o podkładach, pudrach utrwalających makijaż, punktowych korektorach, jak i rozświetlających korektorach w płynie. Jak sobie z tym poradzić?

Krem BB bardzo jasny odcień – odpowiedź Garnier na potrzeby kobiet z bladą cerą

Jasny krem BB Garnier jest dedykowany szczególnie kobietom z jasną karnacją. To produkt, który rozwiąże twój dotychczasowy problem z doborem kosmetyku o odcieniu zbliżonym do naturalnego kolorytu skóry twarzy. Innowacja kremu BB marki Garnier polega na tym, że zawiera wyselekcjonowane pigmenty, które w kontakcie ze skórą wtapiają się w jej strukturę i dopasowują do odcienia. Największą zaletą kremu BB jest to, że nie ciemnieje po aplikacji.

W ofercie kremów BB marki Garnier znajdziesz zarówno kremy BB w bardzo jasnym, jak i umiarkowanie jasnym odcieniu.

Triki makijażowe z zastosowaniem jasnego kremu BB i nie tylko

  • Wiele kobiet jest sceptycznie nastawiona do kremów BB, co tłumaczy niższym stopniem krycia i krótką trwałością w porównaniu do tradycyjnych podkładów. Prawdą jest, że kremy BB nie kryją tak intensywnie jak klasyczne fluidy oraz nie są tak trwałe jak typowy matująco-kryjący podkład. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby to zmienić. Otóż, dodając odrobinę jasnego kremu bb do podkładu, sprawisz, że fluid zyska lżejszą formułę, będzie jaśniejszy i nie ściemnieje na twarzy, a cały make-up utrzyma się naprawdę długo.
  • Na rynku kosmetycznym jest dostępny produkt, który wykorzystuje się do ,,rozrabiania i rozcieńczania” podkładów. Dodając go do wybranego podkładu, natychmiast rozjaśnisz jego odcień. Śmiało wypróbuj ten trik i sprawdź, czy okaże się skuteczny.
  • Czasem bywa tak, że po zaaplikowaniu jasnego kremu BB, rozjaśnionego podkładu czy też podkładu z odrobiną kremu BB, nasza skóra wygląda dobrze. Niestety, gdy całość makijażu utrwalimy pudrem, znowu mamy efekt maski. Jak temu zaradzić? Pamiętaj, aby wówczas używać tylko i wyłącznie transparentnych pudrów matujących, które dopasowują się do naturalnego odcienia skóry i nie odcinają się na żuchwie.

Może Ci się również spodoba